Bij mensen die ten gevolge van een aardbeving of vulkaanuitbarsting sterven, kan men in de loop van hun volgende incarnatie geheel andere eigenschappen waarnemen. Zij brengen bij hun geboorte grote spirituele capaciteiten mee, want ze zijn door hun dood in aanraking gekomen met een element dat hen het ware gezicht der dingen en het illusionaire van een uitsluitend materieel leven getoond heeft.
Bron: Rudolf Steiner – Kosmogonie – GA 094 – Parijs, 12 juni 1906 (bladzijde 110)
Eerder geplaatst op 15 september 2013 (8 reacties)
Over het illusionaire van een uitsluitend materieel leven….. Lees de Volkskrant van vandaag; uitgebreid interview met oud cardioloog Pim van Lommel over Geest en fysiek waarin hij ook Steiner aan haalt.
Een overtuigend artikel ,en straalt kracht uit .
Hij steekt de zaken niet onder stoelen of banken, dat kan je wel stellen.
Heeft iemand een pdf bestand of zo van dit artikel in de Volkskrant? Ik zou het graag lezen!
Dit is de link: https://www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/cardioloog-pim-van-lommel-er-is-geen-leven-na-de-dood-maar-wel-continuiteit-van-bewustzijn~bae69151/
Dank je Haike!!
Dank je. Ik ga het lezen.
Wat een waardevol en helder artikel van Pim van Lommel en dat juist in de Volkskrant, dank voor het doorsturen. 🙏🏼
Ik kan het helaas niet lezen. Er staat: Dit artikel is exclusief voor abonnees.
Dat is raar, gisteren toen ik de link plaatste voor Bernard was het vrij toegangkelijk.
Ik heb het gedownload. En kan het versturen.
Goede groet,
Bernard Heldt
En nog steeds kun je erbij komen, heb de link net geprobeerd, kreeg het hele artikel te zien.
Ja, inderdaad raar. Misschien hebben de beheerders van de Volkskrant het verandert met de bedoeling nieuwe abonnees proberen te vangen.
Dan zou dat voor iedereen moeten geleden, niet alleen voor jou. Ook ik heb geen abonnement op de VK en ik kan er wel bij…
Oh, dan kan het zijn dat ik al eerder gratis artikelen van de Volkskrant heb gelezen en dat mijn gratis artikelen nu op zijn. Ik heb wel eens een melding gehad Uw gratis artikelen zijn op.
Benard, ik wil het graag hebben. Ik zal je even een mailtje sturen zodat je het aan mij kunt sturen.
Of zie deze Evernote notitie waarin dat artikel is opgenomen.
Ik heb het artikel ook al per mail gekregen van Bernard, John. De eerste link die hij stuurde werkte niet maar de tweede wel.
Evengoed bedankt
Prima Ridzerd. Misschien heeft iemand anders er iets aan.
‘k Wens jou en je trouwe en dankbare lezers een goed oud en nieuw toe!
Zie verder: Oud en nieuw – Op naar 2023
Weblog Bewustzijnsziel, 31 december 2022
Dank je, John, ik wens jou en alle lezers ook een goed 2023 toe.
Overigens kan ik iedereen aan raden om het verhaal van George G. Ritchie te lezen. Het is nog steeds verkrijgbaar: https://www.abc-antroposofie.nl/index.php?q=George+G.+Ritchie&n=0&verlanglijstje=&d=0